Inxhinier Mekanik (Drejtues Prodhimi)

ALBA PUNESIM eshte nje agjensi private punesimi, e cila ka si aktivitet te saj : ndermjetesimin ne tregun e punes. Ne përdorim profesionalizmin tone ne fushen e burimeve njerezore për t'ju përgjigjur nevojave të klienteve, duke u siguruar kandidatet me te mire ne tregun e punes dhe kandidateve duke ju ofruar mundesi punesimi.


Per nje klientin tone, nje kompani e specializuar ne prodhimin e mobilieve , kerkojme:

Inxhinier Mekanik (Drejtues Prodhimi) (M)


Kerkesat per pozicionin:

-Te kete perfunudar studimet ne kete dege
-Te njohe procesin e perpunimit te inoks-it (avantazh)
-Te njohe perdorimin e makinerive CNC
-Te njohe pragramet Autocad 2D & 3D
-Te disponoje lejen e drejtimit te automjetitOfrohet: Pagese konkuruese


Nese jeni te interesuar per kete pozicion, ju lutem dergoni cv-ne ne adresen: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. .
Ju lutem shenoni tek subjekti:Inxhinier Mekanik (Drejtues Prodhimi)
Ju informojmë se vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen per interviste . 

Te rejat e fundit

Karriera

Newsletter