Mundesi pa fund
Perfitoni nga sherbimet tona
Trainime dhe konsulence karriere

AlbaPunesim, Agjensi punesimi dhe trainimi ne shqiperi

Senior Software Engineer PHP, Germany

ALBA PUNESIM ka filluar procesin e selektimit te kandidatëve për pozicionin:


Senior Software Engineer PHP (m/w), Hannover,Germany

Requirements

-Studies in Business Informatics or Computer Sciences
- Excellent knowledge in PHP 5, Web-Frameworks (e.g. Zend Framework, Symfony, Laravel) as well as HTML 5, CSS (LESS/ SASS).
- Experience with conceptions of software, frameworks in the environment of web as well as with Design Pattern.
-Kowledge JS tools (jQuery or Backbone) as well as Version Control Systems /e.g. SVN/ GIT).
-Ability in developing Mobile Applications and in the implementation of Responsive Webdesign.
- Excellent knowledge of the German language in spoken and written as well as good knowledge of the English language.


If you are interested please contact us at our email:
Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. .
Please write at the subject of the email: Senior Software Engineer PHP (m/w), Hannover,Germany

Punë-kërkues!

Çfarë mund të bëjmë ne për ju ?
Ne do te bejmne gjithçka është e mundur që ju të gjeni punën ideale. Marrëdhënia juaj me ne, ju bën që të keni një perspectivë të sigurtë në tregun e punës.

Më shumë...

Punëdhënës!

Çfarë mund të bejmë ne për ju ?
Ekipi ynë i rekrutimit do të gjejë kantidatët për të cilët ju keni nevojë. Keta janë kandidatët që ju duhen ju, me aftësitë e duhura, dhe në momentin e duhur.

Më shumë...

Te rejat e fundit

Karriera

Newsletter