Mundesi pa fund
Perfitoni nga sherbimet tona
Trainime dhe konsulence karriere

AlbaPunesim, Agjensi punesimi dhe trainimi ne shqiperi

Lead Developer/Architect, Germany

ALBA PUNESIM ka filluar procesin e selektimit te kandidatëve për pozicionin:


Lead Developer/Architect (m/w) C# .Net, Gütersloh


Requirements

-completed studies on computer sciences .
-experience with NET technologies .
-knowledge about modern web technologies and about a consolidated knowledge in the field of software architecture.
-good knowledge of English and German language.


If you are interested please contact us at our email:
Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. .
Please write at the subject of the email:Lead Developer/Architekt

Punë-kërkues!

Çfarë mund të bëjmë ne për ju ?
Ne do te bejmne gjithçka është e mundur që ju të gjeni punën ideale. Marrëdhënia juaj me ne, ju bën që të keni një perspectivë të sigurtë në tregun e punës.

Më shumë...

Punëdhënës!

Çfarë mund të bejmë ne për ju ?
Ekipi ynë i rekrutimit do të gjejë kantidatët për të cilët ju keni nevojë. Keta janë kandidatët që ju duhen ju, me aftësitë e duhura, dhe në momentin e duhur.

Më shumë...

Te rejat e fundit

Karriera

Newsletter