Mundesi pa fund
Perfitoni nga sherbimet tona
Trainime dhe konsulence karriere

AlbaPunesim, Agjensi punesimi dhe trainimi ne shqiperi

Developer Magento, Germany

ALBA PUNESIM ka filluar procesin e selektimit te kandidatëve për pozicionin:

Developer Magento (m/w), Hamburg or Gütersloh ,Germany

Requirements
-Successfully completed studies of Business Informatics, Computer Sciences or a comparable kind of studies.
-Perennial work experience as a developer in the environment of Magento.
-Interest in conceptions like Test-Driven Development, and Design Patterns like MVC.
-Profound knowledge in current Web-Standards like HTML, CSS and JavaScript inclusive frameworks like jQuery.
-Good knowledge of the German and English language in spoken and written.


If you are interested please contact us at our email:
Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. .
Please write at the subject of the email: Developer Magento (m/w), Hamburg or Gütersloh

Punë-kërkues!

Çfarë mund të bëjmë ne për ju ?
Ne do te bejmne gjithçka është e mundur që ju të gjeni punën ideale. Marrëdhënia juaj me ne, ju bën që të keni një perspectivë të sigurtë në tregun e punës.

Më shumë...

Punëdhënës!

Çfarë mund të bejmë ne për ju ?
Ekipi ynë i rekrutimit do të gjejë kantidatët për të cilët ju keni nevojë. Keta janë kandidatët që ju duhen ju, me aftësitë e duhura, dhe në momentin e duhur.

Më shumë...

Te rejat e fundit

Karriera

Newsletter