Mundesi pa fund
Perfitoni nga sherbimet tona
Trainime dhe konsulence karriere

AlbaPunesim, Agjensi punesimi dhe trainimi ne shqiperi

Designer of logistics, Germany

ALBA PUNESIM ka filluar procesin e selektimit te kandidatëve për pozicionin:


Designer of logistics (m/w) with focus in edifice and infrastructure, area Bielefeld/Münster, Germany


-Studies completed on industrial engineering or logistics, prioritized in the field of Facility Management or an adequate vocational training.
-Detectable knowledge in the planning of locations and the development of locations, as well as knowledge in the field of building services engineering and technical building services, which you got through your quadrennial work experience into planning of logistics (Inhouse Logistics) and/ or in Facility Management.
-Experience and knowledge in the field of data preparation and data interpretation in the framework of the project management.
-Experience in project management or project control.
-Excellent knowledge in German and English business language.


If you are interested please contact us at our email:
Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. .
Please write at the subject of the email: Designer of logistics

Punë-kërkues!

Çfarë mund të bëjmë ne për ju ?
Ne do te bejmne gjithçka është e mundur që ju të gjeni punën ideale. Marrëdhënia juaj me ne, ju bën që të keni një perspectivë të sigurtë në tregun e punës.

Më shumë...

Punëdhënës!

Çfarë mund të bejmë ne për ju ?
Ekipi ynë i rekrutimit do të gjejë kantidatët për të cilët ju keni nevojë. Keta janë kandidatët që ju duhen ju, me aftësitë e duhura, dhe në momentin e duhur.

Më shumë...

Te rejat e fundit

Karriera

Newsletter